StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

CloudTalk Global

Nisan 21

Avrasya’nın En Büyük Cloud Teknolojileri Etkinliği İçin Hazır mısınız ?

21 Nisan 2020’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek , CloudTalk Global 2020, 15 farklı ülkeden gelen 2000’in üzerindeki katılımcı ve 1000’e yakın firmayı bir araya getirecek. CloudTalk Global, Cloud sektöründeki hizmet veren ve hizmet alan tüm firmalara yönelik bir etkinlik olup gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen ve kendi alanlarının en iyilerinden olan konuşmacılar etkinlikte sahne alacak.

Etkinlik web sitesi : www.cloudtalkglobal.com

“Cloud Future Hall”, “DevOps  & Admin Hall “ve “Workshop Hall” gibi 3 farklı tematik salonda eş zamanlı olarak devam edecek etkinlikte özel workshoplar ve ticari network toplantıları ile sektörün  tüm paydaşları bir arada olacak.

Kimler katılacak?

C-Level yöneticiler, yöneticiler, IT uzmanları, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler,yazılımcılar, ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri bu etkinliğin katılımcıları arasında yer alacak.

Fuaye alanında kimler olacak ?

Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli  IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, hosting ve domain firmaları, SaaS firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri fuaye alanında ye alacak.

Neler Konuşulacak?

CloudTalk Global’de Cloud sektörünün nabzı tutulurken, Cloud ekosisteminin geleceğini belirleyecek ve aşağıda sıralanan bir çok konu ve kavram ile  teknolojide yaşanan son gelişmeler masaya yatırılacak.

– Hyperscaling

– Hyperconverged Infrastructure

– Next Generation DX

– Multi-Cloud Management

– Hybrid Cloud

– Connectivity & Networking

– Server Monitoring

– Datacenter Transformation

– Cloud Backup

– Serverless

– Docker

– Kubernetes

– Cloud Security

– Container Technologies

– DX Strategies

– Software Defined Storage

– Cloud Development

Detaylar

Tarih:
Nisan 21
Website:
https://biletino.com/tr/e-7jx/cloudtalk-global/

Organizatör

Cloud Talk Global
Website:
www.cloudtalkglobal.com

Mekan

İstanbul Kongre Merkezi
Harbiye Mahallesi, Darülbedai Caddesi No:3, Şişli
İstanbul, 34367 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.